ثبت نام رایگان وبینار

نوروفیدبک

همراه شما و همگام با فناوری های روز پزشکی

شرکت بسامد تجهیز نوآور

شرکت بسامد تجهیز نوآور، شرکتی جوان و همگام با پیشرفت های روز دنیا در ارائه خدمات نوین پزشکی است. این شرکت توسط تیمی حرفه ای از محققین، پزشکان، مهندسین پزشکی و داروسازان مدیریت می شود.

نوروفیدبک ILF چیست؟

نوروفیدبک ILF یک روش منحصر به فرد نوروتراپی است که در حال حاضر به عنوان به‌روزترین و موثرترین روش نوروفیدبک شناخته شده است. ILF مخفف شده عبارت Infra-Low frequency به معنی فرکانس‌ بسیار پایین (پایین‌تر از ۰.۱ هرتز) هست.

در واقع ILF یک روش مبتنی بر علائم (Symptom based) است که سه پروتکل زیر را به صورت همزمان و بهینه اجرا می‌کند:

چرا فرکانس بسیار پایین (ILF)

تحقیقات و مشاهدات گسترده بالینی اثبات می‌کند، اعمال فیدبک بر اساس سیگنال‌های فرکانس‌های بسیار پایین، باعث تغییر در سطح برانگیختگی (Arousal) در مغز شده و روند آموزش با نوروفیدبک را تسریع و میزان بهبودی را به صورت چشمگیری افزایش می‌دهد و همچنین می‌تواند بر طیف گسترده‌تری از اختلالات تاثیر بگذارد.

محصولات و پکیج‌ها

پکیج تحقیقاتی
پکیج درمانی
پکیج تشخیصی

دستگاه NeuroAmp II

هسته محاسباتی پروتکل ILF، به عنوان یک دستاورد علمی بزرگ، تنها در اختیار نهاد بین‌المللی EEG Info آمریکا و شرکت BEE Medic سوئیس است. دستگاه NeuroAmp II، ساخت این شرکت، تنها دستگاهی هست که قادر به اجرای نوروفیدبک با پروتکل ILF است. شرکت BEEMedic پکیج‌های متفاوتی را ارائه می‌کند که در ادامه می‌توانید این پکیج‌ها را مشاهده کنید.

کاتالوگ محصولات

شرکت بسامد تجهیز نوآور به عنوان نماینده انحصاری شرکت BEEMedic آلمان، تنها وارد کننده دستگاه نوروفیدبک با پروتکل ILF در ایران هست که به عنوان به‌روزترین روش نوروتراپی در دنیا به شمار می‌رود. جهت دانلود کاتالوگ محصولات بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کارگاه عملی نوروفیدبک ILF

کارگاه عملی نوروفیدبک ILF از تاریخ ۷ تیر ماه شروع خواهد شد.
دوره آموزش نوروفیدبک ILF در ۴ روز با پشتیبانی شرکت BeeMedic آلمان و سوئیس برگزار می‌گردد. در این کارگاه‌، درباره نحوه الکترودگذاری، مصاحبه بالینی و تشخیص اختلالات و کار با دستگاه نوروفیدبک آموزش داده می‌شود. در انتهای دوره مدرک معتبر بین‌المللی از طرف نهاد بین‌المللی EEGInfo به شرکت کنندگان ارائه می‌شود. ساید اطلاعات دوره را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

وبینار رایگان معرفی نوروفیدبک ILF

وبینار رایگان معرفی نوروفیدبک ILF با حضور دکتر پرویزیان رواندرمانگر بالینی و مدرس دانشگاه به همراه مهندس فقیهی مدیرعامل شرکت بسامد که به صورت آنلاین، مورخ سه‌شنبه ۲۱ شهریور راس ساعت ۸ شب برگزار می‌شود. در این وبینار، راجع به نوروفیدبک ILF و پروتکل‌های درمانی آن و همچنین تجربه‌ی کار و مقالات منتشر شده در این حوزه صحبت خواهد شد و همچنین به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده می‌شود. جهت ثبت نام بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اختلالات

نوروفیدبک به عنوان یک روش کمک درمانی در کنار سایر درمان‌ها به صورت غیرتهاجمی به بهبود انواع اختلالات کمک می‌کند. بهبود به معنای کاهش علائم یک اختلال یا کاهش میزان آزاردهندگی آن‌هاست که توسط دستگاه ILFدر طی بیست جلسه بیست دقیقه‌ای انجام می‌شود. ILF روشی مبتنی بر علائم هست که در واقع پروتکل هر درمانجو به صورت اختصاصی برای آن فرد تعریف می‌شود، در نتیجه درمانی بهینه‌تر و اثربخش‌تر از درمان‌های مشابه دیگر را دارد. این اختلالات شامل موارد زیر هست؛

مقالات

کلینیک‌ ها و درمانگاه‌ها