NEUROAMP II5s

تقویت­ کننده EEG دوکاناله برای نوروفیدبک با قابلیت اتصال به تقوت کننده های ۲۳ یا ۳۹ کاناله EEG برای انجام تحقیقات EEG/ERP، تشخیص اختلالات عصبی و یافتن بیومارکر ها مورد استفاده قرار می­ گیرد.
این دستگاه یک دستگاه قابل حمل است که ERP ,EEG و نوروفیدبک را به صورت یکجا در اختیار کاربر قرار می­ دهد.

مشاهده بیشتر

NEUROAMP II

تقویت کننده EEG دو کانال برای برنامه های نوروفیدبک. به همراه نرم افزار نوروفیدبک.

مشاهده بیشتر

 

CYGNET®

Cygnet® یک نرم افزار قدرتمند برای Neurofeedback و Biofeedback در باند فرکانس و با پتانسیل قشر آهسته (SCP) است. این دستگاه با حداکثر قدرت، با بالاترین پایداری، و در حین سادگی استفاده از آن مناسب برای کار روزانه با نوروفیدبک در عمل و کلینیک می باشد.

مشاهده بیشتر

 

شرکت بسامد تجهیز نوآور، شرکتی جوان و همگام با پیشرفت های روز دنیا در ارائه خدمات نوین پزشکیست. این شرکت توسط  تیمی حرفه ای از محققین، پزشکان، مهندسین پزشکی و داروسازان مدیریت می شود. شرکت بسامد، در کنار تامین تجهیزات، ملزومات، و خدمات پزشکی در بالاترین سطح، همواره نگاهی آکادمیک و پژوهش محور داشته و این مهم را مرهون وجود کسانی میداند که سالها عمر خود را در زمینه تحقیق و توسعه در دانشگاهها و مراکز عالی ایران و خارج از کشور سپری کرده­ و هم اکنون برای ارائه این دستآوردها به جامعه و توانمندسازی صنعت در این عرصه در قاب این مجموعه در کنار یکدیگر قرارگرفته اند. 

این مجموعه با اتکا به دانش فنی و تجربه طولانی مدت در این عرصه، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی های بزرگ اروپایی و امریکایی، از جمله کمپانی بیمدیک، ای ای جی اینفو و دزینکرا شده و محصولات این شرکتها را در ایران عرضه میکند .تامین تجهیزات مورد نیاز، ارائه خدمات پس از فروش و برگزاری سمینارها و دوره­های آموزشی زیر نظر معتبرترین نهادهای آموزشی دنیا و همچنین مراکز آموزش عالی کشور، با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی از جمله اهداف این شرکت است .در راستای تحقق بنیادی­ترین هدفمان که همانا تحقیق و پژوهش است، این شرکت موفق به عقد قرارداد همکاری با چند دانشگاه داخلی و خارجی شده و همچنین برخی امکانات پژوهشی را به صورت رایگان برای آن مجموعه ها فراهم کرده است تا دانشجویان و علاقه­مندان بتوانند از این امکانات بهره کافی را برده و به کمک این مجموعه، سهم هر چند کوچکی در پیشبرد اهداف علمی کشور عزیزمان داشته باشند. در حال حاضر، مجموعه بسامد، با دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشکده تحقیقات گوش، گلو و بینی و سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تهران و دانشگاه روزنبرگ آلمان همکاری مستمری دارد. 

این شرکت از طرح های پژوهشی محققین که قابلیت صنعتی شدن دارد استقبال کرده و از جامعه علمی کشور در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.