EEG Info and Sue & Siegfried Othmer

EEG Info علامت تجاری ارائه دهنده همه جانبه در محدوده نوروفیدبک است. EEG Info تجهیزات و ملزومات لازم را برای درمانگران نوروفیدبک برای مشاغل روزانه خود ارائه می دهد، همچنین پشتیبانی فنی و دوره های کاربردی لازم را نیز ارائه می دهد. ما می خواهیم سیستم شما کار کند!

EEG Info دارای شرکت های تابعه در ایالات متحده و اروپا است. دفتر مرکزی ایالات متحده در وودلند هیلز است ، جایی که Susan und Siegfried Othmer کلینیک و مرکز تحقیقاتی خود (موسسه EEG) را اداره می کند. دفتر مرکزی اروپا در سوئیس واقع شده است.

تاریخ

در اواسط دهه هشتاد ، زیگفرید و سوزان اوثر دیدند نورو فیدبك قادر به كمك به پسرش است ، پسر آنها مبتلا به ADHD و صرع است، بیماری که سایر روش های درمانی تا آن زمان قادر به کمک فرزند آنها نبوده است.

طی ۱۷ سال آینده ، به سرپرستی دکتر زیگفرید اتمر ، فیزیکدان با سابقه در فن آوری هوافضا ، EEG Spectrum موفق ترین ارائه دهنده در طیف نوروفیدبک شد. سو اوتر ، فیزیولوژیست مغز ، پروتکل های آموزش دو قطبی خود را تهیه کرده است که به دلیل کارآیی عالی آنها بسیار مشهور است. مدل های زیگفرید از اثربخشی جهانی نوروفیدبک ، همراه با رویکرد ساختاری و مستند شده سو ، به پیشرفت این فناوری جذاب کمک شایانی کرده اند.

در سال 2002 Othmers از EEG Spectrum جدا شد. کورت اوثمر، مرکز فروش و توزیع EEG Info را در سال 2003 با هدف حمایت از درمانگران در همه جنبه های نوروفیدبک، حتی پس از خرید تجهیزات نوروفیدبک، تاسیس کرد.

از سال 2005، سیستم های نوروفیدبک مجدداً در همکاری نزدیک با Siegfried und Sue Othmer توسعه می یابند – اکنون در سوئیس و آلمان توسط شرکت های تخصصی این فناوری و تجهیزات پزشکی ویژه، منحصراً برای EEG Info.

در سال ۲۰۰۶ اطلاعات اروپایی EEG با دفتر مرکزی در سوئیس تأسیس شد. از سال ۲۰۰۸ تمام كشورهای اتحادیه اروپا تحت تأسیس یك شركت در آلمان فعالیت می كنند ، در حالی كه این شركت سوئیسی به تمام كشورهای غیر اتحادیه اروپا و كشورهای EMEA خدمت می كند. سال ۲۰۱۲ ، ما با اضافه کردن شرکای کشورهایی فراتر از موانع زبانی و فرهنگی خود ، به منظور ارائه خدمت به مردم آنجا به زبان محلی خود و مطابق با مقررات محلی ، شروع کردیم.

همچنین در سال ۲۰۱۲ ، ما شروع به جدا کردن بخش های پزشکی از گروه کردیم.این قبلاً در ایالات متحده با توجه به ساختار و پرسنل اتفاق افتاده است. نهاد جدید تحت عنوان “پزشک BEE” عمل می کند.

اهداف ما
هدف ما پشتیبانی از درمانگران به روشی مطلوب است

فنی
برای ما بسیار مهم است که سیستم های ما به راحتی قابل استفاده باشند. شما باید بر مشتریان خود تمرکز کنید، نه بر روی تکنولوژی. اگرچه این فناوری بسیار پیچیده است، اما در پشت یک رابط کاربری ساده پنهان شده است. البته همه سیستم ها به عنوان دستگاه های پزشکی تأیید شده اند.

درمانی
البته همه سیستمهایی که ما ارائه می دهیم فقط برای “روش Othmer” مناسب نیستند. اما ، ما به این روش وابستگی خاصی داریم. این روش نه تنها بسیار مؤثر است بلکه براساس بیست سال تجربه تجربی نیز دقیقاً مستند شده است. حداقل یک بار در ماه دوره ای را در ایالات متحده یا اروپا ارائه می دهیم. علاوه بر این ، ما تعدادی دوره آنلاین و انواع مطالب را برای آموزش بیشتر و خودآموزی ارائه می دهیم. ما تالار گفتگو ارائه می دهیم که اغلب در موارد دشوار کمک می کند.