از سال ۲۰۰۵، BEE Medic GmbH در حال توسعه سیستم‌های سطح بالا برای اعصاب و تشخیص غیر تهاجمی است.

این شرکت بر توسعه، ساخت و بازاریابی سیستم‌های نورو فیدبک با گروهی از محصولات برای بخش‌های  کلینیکی و همچنین سیستم‌هایی برای تشخیص EEG / ERP تمرکز می‌کند. محصولات ما با هدف بهبود توانایی خود تنظیم‌کننده مغز انجام می‌شود و در معالجه بیماری‌های روانی و عصبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این شرکت متشکل از متخصصان عصب‌شناسی و پردازش سیگنال‌های مبتنی بر  EEG است. یک تیم پرشور از متخصصان بین رشته‌ای متشکل از مهندسین، متخصصان مغز و اعصاب، توسعه‌دهندگان نرم افزار و درمانگران بر اساس تحقیقات کاربر محور و استانداردهای تکنولوژیکی فعلی بر بهبود سیستم‌های ما کار می‌کند.

خواسته‌ها و نیازهای مشتری و رفاه بیماران ما بالاترین اولویت را دارد. هدف ما طراحی محصول و توسعه سخت افزار و نرم افزار به منظور استفاده از حداکثر قابلیت دستگاه است.

BEE Medic GmbH راه حل‌های ابتکاری را برای تشخیص نوروفیدبک و تشخیص EEG / ERP با حداکثر دقت ارائه می‌دهد، که نیازهای مختلفی را برآورده می‌کند و در عین حال کاربری آسانی دارد.

ساختمان مرکزی در سوئیس (EMEA) و با شرکت‌هایی در آلمان (اتحادیه اروپا) و ایالات متحده، BEE Medic GmbH در سراسر جهان فعالیت می‌کند. BEE Medic GmbH به عنوان ارائه‌دهنده آموزش معتبر، دوره‌های آموزشی نوروفیدبک را برای متخصصان پزشکی در سراسر اروپا با نام تجاری EEG Info ارائه می‌دهد.