ثبت نام رایگان وبینار

لیزر

همراه شما و همگام با فناوری های روز پزشکی

شرکت بسامد تجهیز نوآور

شرکت بسامد تجهیز نوآور، شرکتی جوان و همگام با پیشرفت های روز دنیا در ارائه خدمات نوین پزشکی است. این شرکت توسط تیمی حرفه ای از محققین، پزشکان، مهندسین پزشکی و داروسازان مدیریت می شود.

شرکت Asclepion

Asclepion Laser Technologies GmbH دستگاه‌های لیزری را برای جراحی عمومی و میکرو جراحی دقیق با نام تجاری JenaSurgical طراحی و به فروش می رساند. این شرکت آلمانی، سیستم‌های لیزری انعطاف‌پذیر و با کمک میکروسکوپ را برای تیم‌های جراحی در سراسر جهان تولید می‌کند. این لیزرها در زمینه‌های پیشرفته‌ای چون زنان و زایمان، اورولوژی، انکولوژی و گوش و حلق و بینی کاربرد دارند. اهداف اصلی این مجموعه در ساخت لیزرهای فو پیشرفته و مدرن موارد زیر است:

چرا باید JenaSurgical را انتخاب کنیم؟

در بخش پیشرفته و پیچیده‌ای مانند اپتو الکترونیک، کیفیت فناوری و تمایل به نوآوری از مهم‌ترین علل برای کسب مزیت رقابتی است. برتری تکنولوژی ساخت آلمان نقطه قوت واقعی نام تجاری JenaSurgical است و برای ایجاد راه حل هایی که بالاترین عملکرد و قابلیت اطمینان را در بین کاربردهای بالینی به دست می آورند، مورد استفاده قرار می گیرد.

MultiPulse HoPLUS

MultiPulse HoPLUS  یک دستگاه لیزر هولمیوم با قدرت بالا است که با انعطاف پذیری و کارایی بالا مشخص می‌شود که در مراکز عالی اندورولوژی ضروری است.

سریع، قابل اعتماد و موثر، MultiPulse HoPLUS دقت و ایمنی بی‌نظیری را در تمام مراحل جراحی ارائه می‌دهد. هم برای درمان جراحی هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات (BPH) و هم برای درمان‌های آندوسکوپی سنگ شکنی، برای روش‌های طولانی‌مدت که به قدرت بالا نیاز دارند توصیه می‌شود، زیرا منبع لیزر آن، بسته به پیکربندی تا 150 وات می‌رسد.

MultiPulse Ho

MultiPulse Ho یک لیزر هولمیوم جراحی است که برای کاربردها در اندورولوژی با حداکثر توان 35 وات اختصاص داده شده است.

لیزر Ho:YAG که نور مادون قرمز با طول موج 2100 نانومتر ساطع می‌کند، یک سنگ‌شکن عالی است که برای پودر شدن و تکه تکه شدن سنگ‌های حالب، مثانه و کلیه بهینه شده‌است. این دستگاه برای درمان انواع سنگ‌ها، با ترکیبات شیمیایی مختلف موثر است. علاوه بر این، قدرت بالای 35 وات آن به این سیستم اجازه می‌دهد تا سنگ‌های بزرگ را با جراحی‌های کارآمد و سریع تر مدیریت کند.

MultiPulse PRO Family

این خانواده از دو دستگاه لیزر CO₂، شامل MultiPulse PRO و MultiPulse PRO DUO تشکیل شده است. آن‌ها برای میکروجراحی گوش و حلق و بینی، جراحی عمومی، جراحی پوست و جراحی کولپوسکوپی زنان استفاده می‌شوند. همچنین این خانواده از دستگاه‌ها، به لطف فناوری به روز خود مناسب برای تمام درمان های فوتو-ابلیشن، خواهند بود.

هر دو سیستم، MultiPulse PRO و MultiPulse PRO DUO، عمل جراحی را با فناوری بصری امکان‌پذیر می‌سازند که از راه دور مستقیماً از جویستیک میکرومانیپلاتور EasySpot قابل کنترل است، بدون اینکه نیازی به نگاه کردن به میدان عمل باشد.

MultiCut Solo

سیستم مورسلاسیون با کارایی بسیار بالا: MultiCut Solo اولین سیستم مورسلاسیون مستقل JenaSurgical است. می‌توان از آن برای تکمیل مجموعه ابزارهای یک متخصص ادورولوژیست استفاده کرد که از سیستم لیزری بدون مورسلاتور استفاده می کند، حتی اگر سیستم JenaSurgical نباشد.

به دلیل استقلال از هر سیستم دیگری، اورولوژیست فرصتی مناسب برای تقویت مجموعه ابزار خود بدون توجه به تکنیک انوکلیشن به دست می آورد. در نتیجه، جراح قادر خواهد بود آدنوم انوکلیه شده در مثانه را به روشی مؤثرتر انجام دهد.

مقالات