سیستم‌های تشخیص EEG / ERP

BEE Medic GmbH  سیستم‌هایی با دقت بالا برای تشخیص‌های عصبی، تحقیقات EEG / ERP و توسعه نشانگر زیستی EEG ایجاد می‌کند. مجموعه‌های NeuroLab EEG و ERP تقویت کننده‌های EEG با نویز بسیار کم و نرم‌افزار ضبط و کنترل کاربردی را برای شما فراهم می‌کنند. وابسته به تجهیزات، حداکثر 39 کانال سیگنال EEG با وضوح بالا را می‌توان به طور دقیق ضبط و ذخیره کرد. با مجموعه‌های NeuroLab ERP، شما همچنین نرم افزار ERPrec را برای اندازه‌گیری پتانسیل‌های مربوط به (ERP) بر واحد ولت دریافت می‌کنید.

این نرم افزار قدرتمند همچنین برای توسعه پروتکل‌های شخصی‌سازی‌شده مورد نظر شما برای آزمایش ERP مناسب است. دستگاه NeuroAmp. II.5s  موجود در همه مجموعه‌ها می‌توانند به عنوان تقویت‌کننده 2 کاناله برای انجام نوروفیدبک در محدوده فرکانس پایین یا در باندهای فرکانس کلاسیک EEG ، SCP یا نوروفیدبک توموگرافی مورد استفاده قرارگیرد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد مجموعه‌های کامل NeuroLab، لطفاً به نمای کلی و کاتالوگ محصولات آنلاین ما مراجعه کنید. ما خوشحال می‌شویم که از شما در پروژه‌های توسعه و تحقیق پشتیبانی کرده و با توجه به نیازهای‌تان به شما مشاوره دهیم. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

     
 Diagnostic SetsSet neurolab EEG-21Set Neurolab EEG-31Set Neurolab ERP-21Set Neurolab ERP-31
EEG amplifier NeuroAmp® IIS (device incl. USB device cable)✔︎✔︎✔︎✔︎
USB stick (16 GB) for software and operating instructions✔︎✔︎✔︎✔︎
Connection cable (5m) for x23 or x39✔︎✔︎✔︎✔︎
Case for QEEG device✔︎✔︎✔︎✔︎
23-channel EEG amplifier(x23)✔︎ ✔︎ 
39-channel EEG amplifier(x39) ✔︎ ✔︎
ERP synchronization and input device  ✔︎✔︎
EEGrec software✔︎✔︎✔︎✔︎
ERPrec software  ✔︎✔︎
ERP standard tasks  ✔︎✔︎
Tasks generation software  ✔︎✔︎
Online initial installation and calibration✔︎✔︎✔︎✔︎