همراه شما و همگام با فناوری‌های روز پزشکی

شرکت بسامد تجهیز نوآور، شرکتی جوان و همگام با پیشرفت‌های روز دنیا در ارائه خدمات نوین پزشکیست. این شرکت توسط  تیمی حرفه‌ای از محققین، پزشکان، مهندسین پزشکی و داروسازان مدیریت می‌شود. شرکت بسامد، در کنار تامین تجهیزات، ملزومات، و خدمات پزشکی در بالاترین سطح، همواره نگاهی آکادمیک و پژوهش محور داشته و این مهم را مرهون وجود کسانی می‌داند که سال‌ها عمر خود را در زمینه تحقیق و توسعه در دانشگاه‌ها و مراکز عالی ایران و خارج از کشور سپری کرده­ و هم اکنون برای ارائه این دستآوردها به جامعه و توانمندسازی صنعت در این عرصه در قاب این مجموعه در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. 

این مجموعه با اتکا به دانش فنی و تجربه طولانی مدت در این عرصه، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی‌های بزرگ اروپایی و امریکایی، از جمله کمپانی بیمدیک و ای‌ای‌جی‌اینفو شده و محصولات این شرکت‌ها را در ایران عرضه می‌کند .تامین تجهیزات مورد نیاز، ارائه خدمات پس از فروش و برگزاری سمینارها و دوره­‌های آموزشی زیر نظر معتبرترین نهادهای آموزشی دنیا و همچنین مراکز آموزش عالی کشور، با حضور اساتید برجسته داخلی و خارجی از جمله اهداف این شرکت است. در راستای تحقق بنیادی­ترین هدفمان که همانا تحقیق و پژوهش است، این شرکت موفق به عقد قرارداد همکاری با چند دانشگاه داخلی و خارجی شده و همچنین برخی امکانات پژوهشی را به صورت رایگان برای آن مجموعه‌ها فراهم کرده‌است تا دانشجویان و علاقه­‌مندان بتوانند از این امکانات بهره کافی را برده و به کمک این مجموعه، سهم هر چند کوچکی در پیشبرد اهداف علمی کشور عزیزمان داشته‌باشند. در حال حاضر، مجموعه بسامد، با دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشکده تحقیقات گوش، گلو و بینی و سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تهران و دانشگاه روزنبرگ آلمان همکاری مستمری دارد. 

این شرکت از طرح‌های پژوهشی محققین که قابلیت صنعتی شدن دارد استقبال کرده و از جامعه علمی کشور در این زمینه دعوت به همکاری می‌نماید.